Робота в программі "ENSI EAB"

Програмні продукти ENSI в допомогу енергоаудиторам,

Конкурентоспроможність енергоаудиторів та організацій, зайнятих в цьому бізнесі, багато в чому визначається кваліфікацією персоналу, його досвідом, а так само оснащеністю, як діагностичним обладнанням, так і сучасними програмними засобами.

Якісні програмні продукти необхідні для виконання самих різних розрахунків, енергетичних, екологічних, розрахунків рентабельності. Вони дозволяють суттєво підвищити якість роботи і значно заощадити час (і гроші!) При виконанні проектів.
Більше 20 років норвезька консалтингова компанія ENSI (Energy Saving International) надає технічну допомогу і послуги з розвитку кадрового потенціалу в сфері "Енергетичний Аудит Будівель" для цілого ряду країн. У Україні ENSI активно працює з 1995 року. Кілька сотень енергоаудиторів та викладачів університетів використовують в своїй роботі методичні матеріали і програмні продукти ENSI.
Тисячі фахівців мали можливість в останні роки ознайомитися з підходами та досвідом роботи ENSI на енергоаудиторських курсах в Корпоративному Енергетичному Університеті (КЕУ) і в інших навчальних центрах.
Для того щоб допомогти енергоаудиторам в проведенні швидких розрахунків енергетичних характеристик будівель, компанія ENSI розробила зручний для користувача програмний продукт ENSI EAB (Енергоаудит Будівель). Програмний продукт підходить для роботи з мурованими, реконструйованими будівлями, і для оцінки заходів щодо підвищення енергоефективності в існуючих будівлях.
Програма ENSI EAB включає за замовчуванням нормативні ввідні дані для всіх параметрів (стандартні величини). Тому, енергетичні розрахунки можна проводити дуже швидко, тільки змінюючи ті параметри, які відрізняються від нормативних величин.
Програмне забезпечення дозволяє швидко змінювати вводяться параметри і / або типові будівлі, включені в довідкові дані, легко моделювати і швидко отримувати результати.
Енергопаспорт розроблений у прграмі ENSI е единм документом котрий підтверджуе наявність енергопаспорту, що у нашій країні на данний момент підтвердженно законодавчими актами.