Про компанію

Історія компанії Енергоаудит твоеї оселі тісно пов'язана з розвитком та становленням комунальних підприємств в Україні. Потреби сфери послуг вимагали автоматизації всіх виробничих процесів, а плин часу вимагав модернізації та енергозбереження. Так компанія Енергоаудит твоеї оселі віднайшла своє місце на ринку, і вже багато років працює на благо підприємств комунальної сфери, зарекомендувавши себе як надійного партнера, кваліфікованого постачальника та відповідального менеджера. 
Реалізація надскладних рішень можлива завдяки команді професіоналів, унікальним розробкам, інженерів КІПіА, програмістів та інших технічних спеціалістів. Накопичений нами досвід дозволяє успішно реалізовувати як типові, так і нестандартні проекти.
Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, регулярно обслуговуємо обладнання в процесі експлуатації та робимо ставку на швидке і якісне вирішення питань в сфері комунального господарства.
Наші цінностівідображають наше ставлення до всього, що ми робимо:

Це Орієнтованість на клієнта. Потреби, мрії та цілі наших клієнтів – в основі усього, що ми робимо.
Це Новаторство. Ми керуємось наступним - немає нічого, що не можливо було б удосконалити.
Це Енергозбереження. В наших проектах ми використовуємо виключно передові енергоефективні доробки та обладнання.
Це Професіоналізм. Наші працівники – майстри своєї справи, які постійно прагнуть до самовдосконалення.
Це Командний дух. Ми віримо в силу командної роботи і вклад кожного в кінцевий результат.

Головний спеціаліст має 15 річний досвід роботи в енергетиці має вищий енергетичний освіту, є дійсним членом "Асоціації енергоаудиторів України" і має сертифікат від АЕУ від 27.09.17.

Також 25.04.2018 наш головний спеціаліст отримав сертіфікат міжнародного зразку по системі TMS TUV SUD "Представник керівництва фахівець з систем енергетичного менеджменту" та "Аудитор систем енергетичного менеджменту у відповідності ISO 50001:2001 I 19011:2011"

/sites/default/files/images/preview_cert1.jpg/sites/default/files/images/preview_cert3.jpg/sites/default/files/images/preview_cert4.jpg/sites/default/files/images/preview_cert2.jpg